fbpx

Yhteystiedot

Toimipisteemme sijaitsevat Porvoossa ja Espoossa. Liikumme siellä missä asiakkaammekin, ympäri Suomen.

Ladataan Google Maps -karttanäkymää…

Päätoimipiste

Secto Automotive Oy
Näsintie 27
06100 Porvoo
Puh. 020 792 4300

Espoon toimipiste

Secto Vaihtoautot Oy
Kuitinmäentie 27
02240 Espoo
Puh. 020 792 4301

Vantaan toimipiste

Teknobulevardi 3-5,
01530 Vantaa

Oulun toimipiste

Vihikari 10,
90440 Kempele

Laskutustiedot

Huoltotöiden laskutusluvat: 020 792 4310

Secto Groupin laskutustiedot löydät täältä.

Secto Tiepalvelu

Vahinkotapauksissa tai matkan katketessa muista syistä Secto Tiepalvelu palvelee puhelimessa ympäri vuorokauden. Mikäli tilannetta ei saada korjattua puhelimitse, tieturva-ammattilainen lähetetään paikalle auttamaan.

Voit tilata apua myös sähköisen tiepalvelun kautta:

TILAA TIEPALVELU TÄÄLTÄ

Secto Tiepalvelu

Secto Tiepalvelu Auttaa matkan jatkumisessa 24 h vuorokaudessa

Puh. 020 792 4311
assistance@falck.fi

Asiakaspalvelu

Autodokumentit kuten maastavientivaltakirjat, verotusarvolaskelmat ja leasingvastuut, rekisteröintimuutokset, käyttäjävaihdokset, polttoainekorttitilaukset ja muu yleinen asiakaspalvelu.

Voit lähettää meille luottamuksellista tietoa, kuten tositteita, sopimuksia ja muita suojattavia tiedostoja turvallisesti tämän turvapostiviestin kautta.

asiakaspalvelu@secto.fi, puh. 020 792 4300

Heidi Tenhunen

Heidi Tenhunen Asiakaspalvelujohtaja

Puh. 0407288817
heidi.tenhunen@secto.fi

Hanna Merisalo

Hanna Merisalo asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Tanja Hietala

Tanja Hietala asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Jonna Mäkelä

Jonna Mäkelä asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Nicoletta Björkman

Nicoletta Björkman Asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Samu Kotajärvi

Samu Kotajärvi Asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
asiakaspalvelu@secto.fi

Sirpa Engberg

Sirpa Engberg Asiakaspalvelu

Puh. 020 792 4300
sirpa.engberg@secto.fi

Myynti

Tarjouspyynnöt, sopimusmuutokset, autopolitiikan laadinta ja muu kalustokannan konsultointi.

myyntipalvelu@secto.fi, puh. 020 792 4300

Max Hellberg

Max Hellberg Myynti- ja markkinointijohtaja

Puh. 040 9000 068
max.hellberg@secto.fi

Kalle Kare

Kalle Kare Liiketoimintajohtaja, B2B

Puh. 040 900 0196
kalle.kare@secto.fi

Marko Turunen

Marko Turunen Myyntipäällikkö, hyötyautot

Puh. 040 023 0373
marko.turunen@secto.fi

Jukka Hyökki

Jukka Hyökki Myyntitiimin esimies

Puh. 040 900 0087
jukka.hyokki@secto.fi

Jaakko Latvala

Jaakko Latvala Myyntitiimin esimies

Puh. 040 900 0129
jaakko.latvala@secto.fi

Jukka Huhta

Jukka Huhta Myyntitiimin esimies

Puh. 040 900 0232
jukka.huhta@secto.fi

Jari Koivulahti

Jari Koivulahti Myyntitiimin esimies

Puh. 040 670 5757
jari.koivulahti@secto.fi

Tuomas Veikkola

Tuomas Veikkola Myyntitiimin esimies

Puh. 040 352 6187
tuomas.veikkola@secto.fi

Herkko Saarikko

Herkko Saarikko Myyntitiimin esimies

Puh. 040 572 0101
herkko.saarikko@secto.fi

Tapani Kotkavuori

Tapani Kotkavuori Myynti

Puh. 040 663 0019
tapani.kotkavuori@secto.fi

Joni Wirman

Joni Wirman Myynti

Puh. 040 632 5515
joni.wirman@secto.fi

Ari Tuhkanen

Ari Tuhkanen myynti

Puh. 040 5858 438
ari.tuhkanen@secto.fi

Johan Salin

Johan Salin myynti

Puh. 040 729 5311
johan.salin@secto.fi

Mikko Valtavaara

Mikko Valtavaara myynti

Puh. 040 533 8818
mikko.valtavaara@secto.fi

Juhani Koho

Juhani Koho myynti

Puh. 040 166 0496
juhani.koho@secto.fi

Tuomas Pollari

Tuomas Pollari Myynti

Puh. 040 682 8010
tuomas.pollari@secto.fi

Rasmus Edsvik

Rasmus Edsvik Myynti

Puh. 050 341 3520
rasmus.edsvik@secto.fi

Oskar Holmström

Oskar Holmström Myynti

Puh. 050 466 3520
oskar.holmstrom@secto.fi

Ville Salminen

Ville Salminen Myynti

Puh. 050 460 8550
ville.salminen@secto.fi

Ville-Pekka Vartiainen

Ville-Pekka Vartiainen Myynti

Puh. 044 975 4828
ville.vartiainen@secto.fi

Santeri Nylander

Santeri Nylander Myynti

Puh. 040 688 6852
santeri.nylander@secto.fi

Olli Laitio

Olli Laitio Myynti

Puh. 044 080 7007
olli.laitio@secto.fi

Miiro Aaltonen

Miiro Aaltonen Myynti

Puh. 045 624 0400
miiro.aaltonen@secto.fi

Swante Nordström

Swante Nordström Myynti

Puh. 050 460 6595
swante.nordstrom@secto.fi

Alue-edustajat

Kalle Sormunen

Kalle Sormunen Aluemyyntitiimin esimies

Puh. 040 900 0231
kalle.sormunen@secto.fi

Vili Lehto

Vili Lehto myynti / Turku, Pori, Rauma

Puh. 040 770 1387
vili.lehto@secto.fi

Juha Tsupukka

Juha Tsupukka myynti / Tampere, Seinäjoki, Vaasa

Puh. 040 661 4334
juha.tsupukka@secto.fi

Joni Suominen

Joni Suominen myynti / Jyväskylä, Kuopio, Lappeenranta

Puh. 040 486 3736
joni.suominen@secto.fi

Ossi Kemppainen

Ossi Kemppainen Myynti / Oulu, Rovaniemi

Puh. 040 185 7129
ossi.kemppainen@secto.fi

Jari Sarkkinen

Jari Sarkkinen Myynti / Joensuu, Varkaus, Mikkeli

Puh. +358 50 077 0175
jari.sarkkinen@secto.fi

Konerahoitus ja erikoisajoneuvot

Juha Qvick

Juha Qvick Liiketoimintajohtaja, konerahoitus

Puh. 040 417 1986
juha.qvick@secto.fi

Mika Heino

Mika Heino Myynti, konerahoitus

Puh. 0400 275 151
mika.heino@secto.fi

Matti Miettinen

Matti Miettinen myynti, konerahoitus

Puh. 040 520 8771
matti.miettinen@secto.fi

Matti Kauppinen

Matti Kauppinen Myynti, konerahoitus

Puh. 040 7535 850
matti.kauppinen@secto.fi

Tommi Ruonala

Tommi Ruonala Myynti, konerahoitus, Pohjois-Suomi

Puh. 040 144 7803
tommi.ruonala@secto.fi

Pasi Peho

Pasi Peho Myynti, erikoisajoneuvot

Puh. 040 594 1101
pasi.peho@secto.fi

Huollot ja korjaukset

Määräaikaishuollot, korjaukset, rengasasiat, muut ajoneuvojen tekniset kysymykset.

huolto@secto.fi, puh. 020 792 4310

Miika Hannula

Miika Hannula Jälkimarkkinointipäällikkö

Puh. 020 792 4310
miika.hannula@secto.fi

Joakim Nyman

Joakim Nyman Huollot ja korjaukset

Puh. 020 792 4310
joakim.nyman@secto.fi

Kimmo Iivonen

Kimmo Iivonen Huollot ja korjaukset

Puh. 020 792 4310
kimmo.iivonen@secto.fi

Realisointi

Ajoneuvojen palautuksiin liittyvät asiat.

realisointi@secto.fi, puh. 020 792 4300

Antti Mäkinen

Antti Mäkinen Realisointipäällikkö

Puh. 020 792 4300
antti.makinen@secto.fi

Jaana Muona

Jaana Muona Realisointi

Puh. 020 792 4300
jaana.muona@secto.fi

Jonne Holman

Jonne Holman Realisointi

Puh. 020 792 4300
jonne.holman@secto.fi

Heli Karlsson

Heli Karlsson realisointi

Puh. 020 792 4300
heli.karlsson@secto.fi

Secto Vaihtoautot

www.sectovaihtoautot.fi, vaihtoautot@secto.fi, puh. 020 792 4301

Kim Illman

Kim Illman johtaja, kuluttajaliiketoiminta

Puh. 0400 277 721
kim.illman@secto.fi

Roope Kolis

Roope Kolis Myyntipäällikkö, henkilöautot

Puh. +35850301 4290
roope.kolis@secto.fi

Marko Turunen

Marko Turunen Myyntipäällikkö, hyötyautot

Puh. 040 023 0373
marko.turunen@secto.fi

Patrik Laine

Patrik Laine Myynti

Puh. 040 700 1099
patrik.laine@secto.fi

Samuel Strömberg

Samuel Strömberg Myynti

Puh. 040 487 3798
samuel.stromberg@secto.fi

Kai Myllyniemi

Kai Myllyniemi Myynti

Puh. 050 595 2437
kai.myllyniemi@secto.fi

Edward Funck

Edward Funck MYYNTI

Puh. 040 839 2176
edward.funck@secto.fi

Anton Alen

Anton Alen Myynti, hyötyautot

Puh. +35850 576 2794
anton.alen@secto.fi

Hallinto ja johto

Atte Haapsaari

Atte Haapsaari Business Controller

Puh. 045 670 4270
atte.haapsaari@secto.fi

Anu Koskelainen

Anu Koskelainen Laskentapäällikkö

Puh. 040 727 8805
anu.koskelainen@secto.fi

Kaj Pakkanen

Kaj Pakkanen Hinnoittelupäällikkö

Puh. 040 175 6714
kaj.pakkanen@secto.fi

Milla Jokisaari

Milla Jokisaari Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Puh. 040 577 7850
milla.jokisaari@secto.fi

Jani Rantanen

Jani Rantanen IT-johtaja

Puh. 040 307 6619
jani.rantanen@secto.fi

Kim Illman

Kim Illman johtaja, kuluttajaliiketoiminta

Puh. 0400 277 721
kim.illman@secto.fi

Linus Baer

Linus Baer Operatiivinen johtaja

Puh. 040 900 0096
linus.baer@secto.fi

Kalle Kare

Kalle Kare Liiketoimintajohtaja, B2B

Puh. 040 900 0196
kalle.kare@secto.fi

Mervi Åberg

Mervi Åberg Johtaja, projektit

Puh. 050 528 8922
mervi.aberg@secto.fi

Max Hellberg

Max Hellberg Myynti- ja markkinointijohtaja

Puh. 040 9000 068
max.hellberg@secto.fi

Matias Henkola

Matias Henkola Toimitusjohtaja

Puh. 040 900 0091
matias.henkola@secto.fi

Ota yhteyttä!

Miten voimme olla avuksi? Kerro meille autotarpeistasi ja olemme sinuun pian yhteydessä.